Organizator:

Subcontracting Meetings to gwarantowany sukces!

Podziel się

Subcontracting Meetings - dzień pierwszy za nami. Mnóstwo ciekawych i owocnych rozmów. Przeczytaj relację przedsiębiorców biorących udział w spotkaniach i zainspiruj się!

Dziś odbył się pierwszy dzień wydarzenia towarzyszącego targom kooperacji przemysłowej – Subcontracting Meetings. Spotkania matchmakingowe przedsiębiorców przemysłowych z potencjalnymi podwykonawcami i kontrahentami to cieszący się ogromną popularnością stały i obowiązkowy punk Targów.

Subcontracting Meetings cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród dużych znanych marek jak i wśród tych, którzy swoją przygodę z dużym biznesem  dopiero zaczynają.

Zebraliśmy klika wypowiedzi z dzisiejszych spotkań i wnioski są jedne: rozmowa to początek wszystkiego, a owoce spotkania choć nie zawsze są oczywiste to mogą pojawić w najmniej oczekiwanym momencie. Jedno jest pewne każdy kontakt to szansa na sukces dla obu stron.

„W rozmowie byłem stroną oferującą swoje moce produkcyjne. Większość rozmów które przeprowadziłem obyła się właśnie w tym tonie. Sporo firm aktualnie ma wolne moce produkcyjne i oferują na rynku swoje usługi. Jest to widoczny trend co nie znaczy że na te usługi nie ma popytu. Jedna z moich rozmów odbyła się z kontrahentem z tej samej branży i mogliśmy wymienić się dodatkowo spostrzeżeniami rynkowymi.

Nawet jeśli dziś nie zapadły żadne decyzje, a umowy nie zostały podpisane nie znaczy to, że rozmowy nie były owocne. Każdy kontakt to szansa w przyszłości na podjęcie działań. Każdy nr telefonu w bazie jest istotny.”

Władysław Drożdżal – SaMASZ

 

„Rozmowy bardzo udane choć dziś nie zapadły żadne decyzje. Podyskutować o biznesie zawsze warto. Wiedza i spojrzenie drugiego człowieka na konkretny temat może rzucić nowe światło na wiele spraw także mimo braku konkretów jestem bardzo zadowolony ze spotkania.”

Paweł Augustynowicz  - Punkt Drukarnia Technologiczna

 

„Uczestniczyłem w dniu dzisiejszym w dwóch rozmowach. Pierwsza była bardzo obiecująca i jest wielce prawdopodobne, że kontakt zaskoczy i przeniesie się ze sfery planów do czynów.

Druga to odświeżenie kontaktu, a to zawsze warto. I ja i mój rozmówca cechujemy się odmiennymi możliwościami technicznymi więc może nasze biznesy spotkają się punkcie przecięcia. Są ludzie którzy z którymi często spotykamy się na naszej drodze biznesowej aż któregoś dnia okazuje się, że właśnie tego szukaliśmy. Spodziewam się wiele dobrego po dzisiejszym dniu.”

Damian Woś - BMTPRO

 

„Jest duża szansa na rozpoczęcie silnej współpracy. Szukamy kooperantów dla procesów, których sami nie realizujemy np. cieplno-chemiczne”

Ariel Grabowski – Volkswagen

 

„jestem przedstawicielem startupu Saweh sp. z o.o. i dopiero rozpoczynamy naszą przygodę z biznesem. Nasz wkład w przedsiębiorstwo jest jednak duży: 15 lat doświadczenia i spore know-how. Szukamy kooperantów którzy zlecą nam dostarczenie małych , precyzyjnych detali i komponentów, części maszyn i formy.

Jak przebiegły dzisiejsze spotkania? Na pewno nastąpi wymiana zapytań ofertowych więc jest szansa na podjęcie współpracy. Każdy kontakt to drzwi do otwarcia się na nowe rynki. Dzięki takim spotkaniom jak dzisiejsze można także poszerzać i budować bazę danych.”

Wojciech Krysztofiński – właściciel

 

„Energia płynąca ze spotkań zawsze dodaje skrzydeł i to każdej ze stron rozmowy. W dniu dzisiejszym wziąłem udział w dwóch aranżowanych spotkaniach i jest duża szansa, że jedno z nich zakończy się sukcesem czyli współpracą. Taki był nasz cel udziału w Targach dlatego do domu będziemy wracać zadowoleni, z dużą ilością nowych kontaktów. Polecamy taką formę promocji przedsiębiorstwa każdemu.”

Tomasz Dybowski - EDORADCA

 

Jutro druga runda spotkań. Możesz jeszcze dołączyć! 

 

Lista wystawców Program wydarzeń