Organizator:

WYSTAWCA - OFERENT

Podziel się

Wykorzystaj aktualne zmiany gospodarcze. Pokaż swoje możliwości podwykonawcze i zajmij miejsca w odnawianych łańcuchach dostaw. Do 30.04.2021 zamów stoisko w promocyjnej cenie.

WEŹ UDZIAŁ W TARGACH SUBCONTRACTING I SUBCONTRACTING MEETINGS!
31 sierpnia - 3 września 2021, Poznań

SUBCONTRACTING to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się w dniach 31 sierpnia - 3 września 2021 r. razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM INDUSTRY EUROPE. Zapraszamy do udziału w dziewiątej edycji tych targów.

DO WYSTAWIANIA SIĘ na targach zapraszamy  firmy, które posiadają wolne moce produkcyjne i oferują usługi z zakresu: obróbki metali, obróbki tworzyw sztucznych i gumy, obróbki drewna, elektroniki, a także  firmy świadczące usługi dla przemysłu. Do udziału w targach zapraszamy również  jednostki badawczo-rozwojowe, startupy, inkubatory i akceleratory oraz instytucje i stowarzyszenia działające w przemyśle.

Zachodzą zmiany w łańcuchach dostaw – zamiana dostawców z Azji na dostawców z Europy w tym z Polski. Recesja spowoduje uwolnienie mocy produkcyjnych w firmach dysponujących nowoczesnym parkiem maszynowym  i wykwalifikowaną kadrą.

ZAKRES BRANŻOWY>>

Z chęcią przygotujemy indywidualną ofertę na stoisko i dodatkowe usługi!

 

W razie pytań, dodatkowych informacji o udziale w targach udziela Opiekun Wystawców:

Marta Michalak
tel. +48 691 030 473
e-mail: marta.michalak

W celu ułatwienia wystawcom i zwiedzającym nawiązania kontaktów organizujemy spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING MEETINGSPrzeszukanie ofert podwykonawstwa i umówienie się na spotkanie z zamawiającymi jest możliwe na platformie internetowej. 30-minutowe osobiste spotkania odbywają się drugiego, trzeciego i czwartego dnia trwania targów: 1-3 września 2021 w godz. 11.00-16.00. Ostatniego dnia targów, 3.09.2021 odbędzie się Business Mixer.

Opisz swoje oferty podwykonawstwa (dane techniczne, certyfikaty).

Wykorzystaj profile PRODUCT  do prezentacji swoich produktów  lub SERVICE do prezentacji usług podwykonawczych.

Osobno opisz dla przykładu obróbkę skrawaniem, spawanie, malowanie proszkowe. Jeśli dodatkowo coś zlecasz, to wpisz to w profilu typu ZAPOTRZEBOWANIE.

Przejrzysty opis, to większa szansa na pozyskanie owocnych kontaktów biznesowych

DLACZEGO WARTO?

W poprzedniej edycji targów SUBCONTRACTING (2019) uczestniczyło  blisko 100 podwykonawców. Razem z największymi targami nowoczesnych technologii przemysłowych ITM INDUSTRY EUROPE, Focast, 3D Solutions i Modernlog na targach  ofertę prezentowało 1000 wystawców, których odwiedziło się blisko 18 500 profesjonalistów.

REKOMENDACJE UCZESTNIKÓW >>

Spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING MEETINGS to sprawdzona, efektywna metoda nawiązywania biznesowych kontaktów kupiec-oferent. Wśród zamawiazjących  m.in z C. Tech Francja, Faurecia Automotive Polska, Fibar Group, MAN Diesel & Turbo Poland, Michelin Polska, Ruukki Polska, SECO/WARWICK Services, Solaris Bus & Coach, UTC Aerospace Systems czy Volkswagen Poznań. W edycji 2019 odbyły się 353 spotkania wśród 138 uczestników z 14 krajów. W roku 2020 z uwagi na obostrzenia epidemiczne SUBCONTRACTING MEETINGS odbyły się wyłącznie w wersji online. W spotkaniach kooperacyjnych wzięło udział 90 osób z 13 krajów.

W razie pytań, dodatkowych informacji udziela Koordynator SUBCONTRACTING MEETINGS:

Barbara Kamińska
tel. +48 61 869 2242
e-mail: barbara.kaminska