Organizator:

ZWIEDZAJĄCY - KUPIEC

Podziel się

ZWIEDZAJĄCY - ZLECENIODAWCA - KUPIEC - ZAMAWIAJĄCY

WEŹ UDZIAŁ W TARGACH SUBCONTRACTING I SUBCONTRACTING MEETINGS!
31 sierpnia - 3 września 2021, Poznań

SUBCONTRACTING to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się w dniach 31 sierpnia - 3 września 2021 r. razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM INDUSTRY EUROPE. Zapraszamy do udziału w dziewiątej edycji tych targów.

Zachodzą zmiany w łańcuchach dostaw – zamiana dostawców z Azji na dostawców z Europy w tym z Polski. Recesja spowoduje uwolnienie mocy produkcyjnych w firmach dysponujących nowoczesnym parkiem maszynowym  i wykwalifikowaną kadrą.

DO ZWIEDZANIA zapraszamy przede wszystkim duże firmy, które poszukują nowych podwykonawców.

ZAKRES BRANŻOWY>>

Zarejestruj się na spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING MEETINGS.

Przeszukanie ofert podwykonawstwa i umówienie się na spotkanie z zamawiającymi jest możliwe na platformie internetowej. 30-minutowe osobiste spotkania odbywają się drugiego, trzeciego i czwartego dnia trwania targów: 1-3 września 2021 w godz. 11.00-16.00. Ostatniego dnia targów, 3.09.2021 odbędzie się Business Mixer.

SPRECYZUJ SWOJE OCZEKIWANIA

Określ wyraźnie  jakich  konkretnie usług  i w jakim standardzie poszukujesz.

Do ich prezentacji wykorzystaj profile typu REQUEST –ZAPOTRZEBOWANIE. Możesz osobno określić potrzeby np. na spawanie, malowanie proszkowe czy cięcie blach.

Określenie  przewidywalnej wielkości zamówień  (długie/krótkie serie), wymagane certyfikaty i dodatkowe dane techniczne pozwolą na trafniejsze dobranie partnerów.

PAMIĘTAJ! Umów się tylko z tymi, którzy rokują  na nawiązanie współpracy.

Obejrzyj ekspozycję największych targów przemysłowych tej części Europy-  ITM INDUSTRY EUROPE, SUBCONTRACTING, FOCAST, Modernlog, 3D Solutions.

DLACZEGO WARTO?

W poprzedniej edycji targów uczestniczyło  blisko 100 podwykonawców SUBCONTRACTING. Razem z największymi targami nowoczesnych technologii przemysłowych ITM INDUSTRY EUROPE, 3D Solutions, Focast i Modernlog na targach  ofertę prezentowało 1000 wystawców, których odwiedziło się blisko 18 500 profesjonalistów.

REKOMENDACJE UCZESTNIKÓW >>

Spotkania kooperacyjne to sprawdzona, efektywna metoda nawiązywania biznesowych kontaktów kupiec-oferent. Wśród zamawiazjących  m.in z C. Tech Francja, Faurecia Automotive Polska, Fibar Group, MAN Diesel & Turbo Poland, Michelin Polska, Ruukki Polska, SECO/WARWICK Services, Solaris Bus & Coach, UTC Aerospace Systems czy Volkswagen Poznań. W edycji 2019 odbyły się 353 spotkania wśród 138 uczestników z 14 krajów. W roku 2020 z uwagi na obostrzenia epidemiczne SUBCONTRACTING MEETINGS odbyły się wyłącznie w wersji online. W spotkaniach kooperacyjnych wzięło udział 90 osób z 13 krajów.

W razie pytań, dodatkowych informacji udziela:

Barbara Kamińska