Organizator:

O targach

Podziel się

SUBCONTRACTING, targi organizowane z myślą o zleceniodawcach przemysłowych i podwykonawcach, odbędą się w terminie 4-7.06.2024 r. w Poznaniu w ramach bloku ITM Industry Europe! Zapraszamy!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING to wydarzenie, które pozwala na swobodną wymianę kontaktów między zleceniodawcami przemysłowymi i podwykonawcami. To tutaj najłatwiej zdobyć nowe zlecenia branżowe, kontakty do przedsiębiorców oraz producentów. 

Zakres tematyczny targów SUBCONTRACTING jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. PRZETWÓRSTWO METALI, TWORZYW SZTUCZNYCH, GUMY I KOMPOZYTOW czy DREWNA. Pełen zakres dostępny jest tutaj

SPOTKANIA KONTRAKTACYJNE SUBCONTRACTING MEETINGS 

  • Wydarzenie skupia się na kojarzeniu zleceniodawców przemysłowych ze zleceniobiorcami podczas aranżowanych spotkań kooperacyjnych SUBCONTRACTING MEETINGS. To rzadka okazja do zdobycia wartościowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej bazy podwykonawców. 
  • Do planowania SUBCONTRACTING MEETINGS służy specjalna platforma internetowa, na której można zapoznać się z dostępnymi ofertami, a następnie ustalić szczegóły stacjonarnego 30-minutowego spotkania. SUBCONTRACTING MEETINS odbywają się w specjalnie zaaranżowanej w tym celu strefie w ramach ekspozycji targowej od 5-6.06.2024 r.  

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź do artykułu dedykowanego wystawcom lub zwiedzającym. 

Poszukujesz zleceniodawców? 

 

Poszukujesz podwykonawców? 

 

Zobacz, jak wyglądały targi SUBCONTRACTING w 2023 roku: 

Zapytaj o ofertę:

Robert Męcina
Robert Męcina