Organizator:

JUTRIX - Twój najlepszy wybór dla solidnego partnerstwa!

Podziel się

Jutrix to Twój partner oferujący najwyższej jakości usługi tłoczenia, zapewniający przewagę konkurencyjną w Twojej branży.

Jutrix jest wiodącą firmą świadcząca usługi w zakresie obróbki metali, specjalizująca się w wysokiej jakości częściach tłoczonych, giętych i głęboko tłoczonych. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w branży tłoczenia, są zaangażowani w produkcję wyłącznie najlepszych produktów dla swoich klientów. Ich siłą jest profesjonalne podejście do pracy, wykwalifikowana kadra, zaawansowane technologie.

Oferują kompleksowe rozwiązania w zakresie usług tłoczenia z jednego źródła - od rysunku po dostawę i konserwację produktu końcowego :

  • dobór technologii produkcji, projekt matryc, produkcja i nie tylko – zaproponują najbardziej optymalne rozwiązania konstrukcyjne;
  • tłoczenie automatyczne i pojedyncze - wyprodukują każdą potrzebną część;
  • montaż wyrobów poprzez prasowanie, nitowanie, zgrzewanie punktowe – zorganizują wszelkie niezbędne usługi podwykonawstwa;
  • prewencja, konserwacja i remonty urządzeń technologicznych (matryc) - zadbają o sprawną pracę urządzeń.

Produkty i usługi Jutrix przyczynią się do pomyślnego rozwoju każdego biznesu. Rzetelny zespół projektowy zapewni szybką i profesjonalną realizację różnego rodzaju zamówień, odpowiadających potrzebom partnerów biznesowych i specyfice działalności firmy: części do sprzętu AGD, meblowego, elektronicznego, budowlanego, samochodowego i innych branż.

 

 

Bilety Subcontracting Meetings