Organizator:

SUBCONTRACTING 2024 - tu spotykają się podwykonawcy przemysłowi oraz zakupowcy!

Podziel się

SUBCONTRACTING to wydarzenie, które pomaga przedstawicielom przemysłu nawiązywać perspektywiczne relacje biznesowe i znajdować nowych klientów. Przez cztery dni w ramach ekspozycji prezentowane są rozwiązania i oferta firm produkcyjnych z szeroko pojętej branży obróbki metali i usług dla przemysłu, jak również odbywa się szereg merytorycznych prelekcji dedykowanych zakupowcom.

 

Czerwcowe targi Subcontracting to idealny czas na poszerzenie bazy klientów, podpatrzenie nowych systemów czy rozwiązań, zaobserwowanie bieżących trendów. Niewątpliwym atutem jest to, że odbywają się w ramach bloku najważniejszych targów przemysłowych wraz z ITM Industry Europe i Modernlog. To wydarzenie integrujące całą branżę innowacji i rozwiązań skupionych wokół idei Industry 4.0, czas premier rynkowych, nowości technologicznych, zdobywania nowych kontaktów biznesowych i kontraktów warunkujących dynamiczny rozwój.

Warto już dziś dołączyć do wydarzenia! Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 4-7.06.2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

 

DLACZEGO WARTO? SKRÓT EDYCJI 2023

W ramach Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting 2023, swoją najnowszą ofertę podwykonawstwa przedstawiły 62 firmy z 6 krajów (Finlandia, Hiszpania, Litwa, Niemcy, Polska, Ukraina), z kolei aż 100 uczestników z 15 państw odkrywało supermoce networkingu podczas spotkań kooperacyjnych Subcontracting Meetings. Tłumy w pawilonach pokazały, jaka siła tkwi w spotkaniach na żywo. Kluczowym elementem dla odwiedzających targi SUBCONTRACTING były międzynarodowe negocjacje kooperacyjne Subcontracting Meetings, przygotowane we współpracy z Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym. Wydarzenie odbywa się pod patronatem European Enterprise Network. Łącznie odbyło się 95 spotkań b2b blisko 100 przedstawicieli firm z 15 krajów: Polska, Ukraina, Litwa, Włochy, Francja, Turcja, Niderlandy, Indie, Czechy, Hiszpania, Szwecja, Słowacja, Finlandia, Macedonia, Mołdawia. Uczestnicy mieli możliwość porównania ofert podwykonawców przemysłowych, a co za tym idzie – znalezienia nowych klientów (zarówno w spotkaniach bezpośrednich, jak i on-line).

Konferencje z cyklu SUBCONTRACTING-JA TO KUPUJĘ! licznie przyciągnęły pod Scenę Trendów dla Przemysłu w pawilonie 5A specjalistów branży zakupowej. Ciekawe tematy związane z usprawnieniami w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw oraz wystąpienia ekspertów zapewniły uczestnikom ogromną dawkę praktycznej wiedzy. Sporym zainteresowaniem cieszyły się także wydarzenia przygotowane przez przedstawicieli Klastra Obróbki Metali – Krajowego Klastra Kluczowego.

 

Zobaczcie videorelację z edycji 2023:

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ SUBCONTRACTING MEETINGS FOTO I VIDEO

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 4-7.06.2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE oraz Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG.