Organizator:

Dlaczego warto?

Podziel się

Szukasz nowych podwykonawców? Nie przegap Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, które odbędą się w towarzystwie ITM Industry Europe 30.05-2.06.2023 r.

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING to wydarzenie, które pozwala na swobodną wymianę kontaktów między zleceniodawcami przemysłowymi i podwykonawcami. To tutaj najłatwiej zdobyć nowe zlecenia branżowe, kontakty do przedsiębiorców oraz producentów. 

Szukasz nowych podwykonawców? Chciałbyś nawiązać nowe relacje biznesowe i znaleźć wartościowych kontrahentów? Nie przegap Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, które odbędą się w już 30.05-2.06.2023 w Poznaniu! 

Dlaczego warto? 

  • Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING to niebywała okazja do znalezienia rzetelnych podwykonawców i nowych klientów. 
  • To tutaj spotykają się wystawcy z obróbki metali i przetwórstwa materiałowego, którzy w gronie profesjonalistów prezentują swoje osiągnięcia i ofertę. 
  • Korzystając z SUBCONTRACTING MEETINGS poszerzysz swoją bazę kontaktów biznesowych, na miejscu porozmawiasz z wybranymi kontrahentami. 
  • Biorąc udział w targach SUBCONTRACTING będziesz mógł spotkać także wystawców całego bloku targów: ITM Industry Europe, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG i Forum Odlewniczego FOCAST. 

SPOTKANIA KONTAKTACYJNE SUBCONTRACTING MEETINGS 

  • Wydarzenie skupia się na kojarzeniu zleceniodawców przemysłowych ze zleceniobiorcami podczas aranżowanych spotkań kooperacyjnych SUBCONTRACTING MEETINGS. To rzadka okazja do zdobycia wartościowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej bazy podwykonawców. 
  • Do planowania SUBCONTRACTING MEETINGS służy specjalna platforma internetowa, na której można zapoznać się z dostępnymi ofertami, a następnie ustalić szczegóły stacjonarnego 30-minutowego spotkania. SUBCONTRACTING MEETINS odbywają się w specjalnie zaaranżowanej w tym celu strefie w ramach ekspozycji targowej od 31.05 do 1.06.2023 r.  

 

 

Zobacz, jak wyglądały targi SUBCONTRACTING 2022

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Barbara Kamińska